Робота для біженців

Заснована в 2015 році

 • JBT/Universität Hohenheim

 • Asien-Haus Stuttgart e. V.

 • Freelancer.International

 • Freelance-Market.de → Download PDF

УКРАЇНСЬКИЙ

Ініціатива «Робота для біженців» була створена в жовтні 2015 року JBT/Hohenheim University, Asien-Haus Stuttgart e. V. та Freelancer.International, щоб допомогти кваліфікованим біженцям із Сирії, Іраку та Афганістану швидко інтегруватися на німецький ринок праці. Наразі ми зосереджуємось на тому, щоб допомогти людям з України, Росії та Білорусі, які мають або хочуть покинути свою країну. Кваліфіковані біженці та вихідці з цих країн можуть користуватися послугами Freelancer.International абсолютно безкоштовно.

Біженці: коли ви реєструєтесь, будь ласка, напишіть «Безкоштовне використання Freelancer.International, оскільки я є законним біженцем/отримувачем притулку в Німеччині», щоб ми не стягували з вас жодних зборів за реєстрацію чи вступ. Реєстрація англійською мовою. Реєстрація німецькою мовою.

Випускники, які бажають покинути свою країну: ви повинні бути з України, Росії та Білорусі та мати вищу освіту, щоб мати право на отримання візи Блакитної карти ЄС. Під час реєстрації напишіть у Додатковій інформації «Безкоштовне використання Freelancer.International, оскільки я хочу виїхати зі своєї країни Україна/Росія/Білорусь». Будь ласка, натисніть тут, щоб зареєструватися безкоштовно.

До речі: Ви також можете подати заявку на візу для ділових відвідувачів або робочу візу в німецькому посольстві чи консульстві за кордоном, наприклад. в Туреччині чи Дубаї

Компанії: Оскільки freelancer.international є абсолютно безкоштовним для клієнтів, 100% платежу клієнта надходить безпосередньо біженцю. Ви просто обираєте одного з перелічених біженців тут: Виберіть англомовних біженців, Виберіть німецькомовних біженців.

Брошури: Роздатковий матеріал для біженців, роздатковий матеріал для компаній, повідомлення преси

Буклет для біженців: Five steps towards working as a freelancer - Fünf Schritte zur Arbeit als Freelancer - خمس خطوات للعمل كمستقل - П'ять кроків до роботи як фрілансер.

Jobs-for-Refugees / Freelance-Market виграє Demography Excellence Award 2016

Як ініціатор роботи Jobs-for-Refugees, інтернет-компанія Freelance-Market.de зі Штутгарта отримала нагороду Нагорода за демографічні досягненняу категорії «інноваційні та цифрові».

Церемонія нагородження відбулася 17 листопада 2016 року в рамках святкового гала-концерту в порту Гамбурга. Загалом нагороди вручили у семи номінаціях. Окрім Freelance-Market, у сімку переможців цього року також увійшли Карітас, Даймлер та Кока-Кола.

Загальнонаціональну нагороду за досконалість демографії було оголошено на нагороду проектів, продуктів і послуг, орієнтованих на демографію, які варті наслідування. Партнерами ініціативи єЕрнст енд Янг, Кієнбаум, Федеральне агентство зайнятості, DGB, BDU таМедичне страхування техніків. Модератором церемонії нагородження був німецько-іранський телеведучий Мішель Абдоллахі. У своїй промові сенатор з питань охорони здоров’я Гамбурга Корнелія Прюфер-Шторкс зазначила, що успішна інтеграція біженців є однією з гострих демографічних проблем.

На думку журі, вирішальним фактором для нагородження стало те, що Фріланс-Маркет обрав третій шлях інтеграції на ринок праці, крім традиційного працевлаштування та виходу на ринок праці через стажування. Freelance-Market дає можливість біженцям вийти на ринок праці як самозайняті та фрілансери. Це має багато переваг для компаній. Це полегшує надання наказів самозайнятим особам, на відміну від стажування або звичайних трудових відносин, де доводиться дотримуватися багатьох формальностей. Саме тому журі визнало, що підхід Фріланс-Маркет– це дуже хороший спосіб дуже швидко отримати хороші результати та дати біженцям, які часто дуже кваліфіковані, дуже швидку можливість проявити себе у своїх професіях, щоб мати можливість таким чином можна набути досвіду, взяти біженців або, за бажанням біженців, навіть створити компанії.

У рамках кампанії Jobs-für-Flüchtlinge.de кваліфіковані біженці та шукачі притулку в Німеччині безкоштовно розміщуються в компаніях. В даний час для біженців були розміщені численні проекти, від розробки програмного забезпечення, планування нового будівництва, оцінки бази даних, концепцій лояльності клієнтів, проектування машинобудування до розробки інструментів передачі даних. «Звичайно, нагороду також слід розглядати як визнання для двох інших партнерів кампанії, Asia House Stuttgart e. V. та молодшої бізнес-команди з Університету Гоенхайма», – каже д-р Курц, генеральний директор Фріланс-Маркет.

Фрілансери та біженці в www.freelancer.international

Бухгалтер $8-130/год

Архитектор $20-45/год

Бизнес-аналитик $20-30/год

Тренер $80-200/год

консультант- $175-280/hгод

Керування змінами Операції ►Стратегія ►[Загальні]

Інженер- $15-85/год

►Громадський Електротехнічний Механічний Дизайн виробу ►[Інше]

Графіка- $5-65/год

Ілюстрація Силова установка ►[Загальні]

Експерт зі здоров'я $5-25/год

Людські ресурси $12-50/год

Тимчасовий керуючий $65/год

Інформаційні технології- $3-150/год

►Администратор Обслуговування Мережа Програміст Керівник проекту ►Стратег ►Тестер ►Веб-дизайнер

Мова- $4-50/год

арабська ►Французский Німецька португальська російська іспанська мова суахілі ►[Інше]

Юридичний $30/год

Експерт з маркетингу $3-250/год

Фото і відео $15-50/год

Керівник проекту $40-64/год

продавець $30-130/год

Вчений $3/год

Секретар та адміністратор $3-30/год

Текстовик та копірайтер $3-60/год

Тренер $40-90/год

Машиністка $1-40/год

Відео редактор $10-20/год

Веб-дизайнер $8-45/год

FAQ

Чи справді працевлаштування абсолютно безкоштовне?

Так! Ні шукачі роботи, ні компанії нічого не платять. Ми не маємо власного веб-сайту, але використовуємо веб-сайт INT, який зазвичай вимагає оплати. Створення окремого ринку вимагає великих зусиль і не використовуватиме вже існуючу базу клієнтів Freelance-Market. Вводячи «Безкоштовне використання Freelancer.International, оскільки я є законним біженцем/отримувачем притулку в Німеччині» або «Безкоштовне використання Freelancer.International, оскільки я хочу залишити свою країну Україна/Росія/Білорусь», ви звільняєтесь від будь-яких зборів.

Якими мовами потрібно вводити профіль?

Німецькою чи англійською! Оскільки ми розміщуємо кваліфікованих людей у ​​німецьких компаніях, розміщення російською чи українською мовою, на жаль, неможливе.

Що таке віза Блакитної карти ЄС і хто може подати заявку?

Блакитна карта ЄС – це дозвіл на проживання для випускників, який призначений для полегшення та сприяння постійній імміграції висококваліфікованих осіб та їхніх сімей з-за меж ЄС до Німеччини. Вимоги:

 • Ви випускник: якщо ви не здобули свій диплом у Німеччині, його потрібно або визнати, або порівняти з німецьким дипломом. Інформація про еквівалентність та визнання іноземних дипломів доступна на сайті www.anerkennung-in-deutschland.de.

 • У вас є трудовий договір або обов’язкова пропозиція роботи. Наша мета в JobsForRefugees — допомогти вам у цьому.

 • Мінімальна річна заробітна плата становить 56 400 євро (або 43 992 євро для математики, інформатики, природничих наук, техніки та медицини).

 • Робота повинна відповідати кваліфікації.

 • Німецькі дипломатичні представництва, такі як Туреччина, Дубай чи Катар, можуть видавати візи. Багато подорожують країнами Євразійського союзу, такими як Вірменія, Казахстан чи Киргизстан, де можливе перебування до 30 днів без реєстрації, а рахунки відкриваються в рублях.

 • Ви також можете в’їхати в Німеччину як відвідувач для обговорення з потенційним роботодавцем. Тоді також можна подати заяву на отримання Блакитної карти ЄС до місцевих імміграційних органів Німеччини.

 • Блакитну карту ЄС можна подати у всіх країнах-членах ЄС, крім Данії та Ірландії. Невеликі відмінності стосуються умов, таких як сума річної зарплати брутто.

Як отримати роботу для зареєстрованих біженців?

Члени нашої волонтерської команди докладають багато зусиль, щоб знайти роботу для постраждалих. Завдяки такій діяльності ми залучаємо численні зацікавлені сторони та щодня отримуємо численні пропозиції роботи:

 • Угоди про співпрацю з фондами, асоціаціями та ініціативами, напр. Наприклад, Торгово-промислова палата, Федеральне бюро праці, ...

 • Преса працює з діловою пресою та торговими журналами. → Звіти про пресу

 • Комунікаційна робота та посилання на інтернет-портали та мережеві спільноти, напр. наприклад, Facebook, Xing, LinkedIn, Nebenan.de, ...

 • Пряма комунікація з особами, які приймають рішення, та відділами кадрів.

 • Статті в друкованих ЗМІ та блогах на основі наших прес-релізів, наприклад, Stuttgarter Zeitung, McKinsey Global News, IHK Magazin Wirtschaft.

 • Реклама в друкованих ЗМІ та в Інтернеті, напр. наприклад, Google, Bing, ...

 • розповсюдження листівок.

 • Інформаційний бюлетень (у плануванні).

 • Присутність на ярмарках та конференціях.

 • Записи в базах даних допомоги та каталогах волонтерів.

 • Найпопулярніші в пошукових системах Інтернету, таких як Google, Bing, Yahoo, T-Online, ...

 • Турбота та підтримка наших «постійних клієнтів» (третина наших робочих місць походить від особистих рекомендацій наших користувачів).

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо у вас є інші ідеї або ви хочете підтримати нас.

Чому ми влаштовуємо роботу лише висококваліфікованим людям?

У Німеччині існує кілька тисяч організацій, які різними способами допомагають біженцям. Ми спеціалізуємося на влаштуванні біженців з університетською освітою, тому що ми та наш партнер Freelance-Market можемо зробити це найкраще. Якщо вам потрібна інша підтримка, наприклад, мовні курси, пошук житла, допомога в процесі подачі заявки тощо, ви можете зв’язатися з Proasyl.de.

Як я можу взяти участь і як я можу підтримати?

Зв’яжіться з нами, бажано електронною поштою на адресу info@JobsForRefugees.org. Наразі нам потрібна підтримка з такими завданнями:

 • Звернення та підтримка шукачів роботи в Німеччині, Україні, Росії та Білорусі - наша база даних може бути повнішою.

 • Звернення до компаній, які мають роботу.

 • Створення дизайну та текстів для нашого сайту та наших брошур.

 • Маркетинг (соціальні мережі, блоги, прес-релізи, ...).

 • Встановлення та підтримка контактів з організаціями та політикою.

Для всіх, хто може лише трохи підтримати: Поширення інформації допомагає! Просто натисніть тут і порекомендуйте нас електронною поштою.